مزایای بومی سازی دستگاه بازیافت آسفالت و اهمیت فوق العاده آن در حفاظت از محیط زیست

بومی سازی دستگاه بازیافت آسفالت

شرکت آلتون به عنوان یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید ماشین آلات بازیافت آسفالت و کارخانه های سیار آسفالت در شهر تبریز فعالیت خود را شروع کرده است. مهندسین این شرکت در سالیان اخیر با تلفیق مدل های آمریکایی و اروپایی موفق به بومی سازی دستگاه بازیافت آسفالت در ظرفیت های متغییر بصورت سیار و ثابت شده اند.

دستگاه بازیافت اسفالت در مدل های مختلف قابلیت بازیافت انواع کلوخه و تراشه های آسفالتی را دارد و از طرفی به دلیل وجود سیستم های اتوماتیک تعبیه شده بر روی آن مثل کارخانه سیار آسفالت نیز عمل کرده و خروجی آن مشابه آسفالت کارخانه ای است.

مزایای بومی سازی بازیافت آسفالت

مزایای مهندسی معکوس این دستگاه به گونه ای است که این دستگاه علاوه بر حفظ محیط زیست از طریق بازیافت ضایعات آسفالت و آلودگی های ناشی از مشتقات نفتی می تواند به عنوان یک منبع درآمد نیز بشماربیاید. بصورتی که با جمع آوری ضایعات آسفالتی و تبدیل آنها به آسفالت در حد درجه کارخانه ای با صرفه اقتصادی بسیار بالا و بدون کاهش عمر آسفالت بازیافتی آن را به چرخه استفاده برمی گرداند. از طرف دیگر بومی سازی دستگاه بازیافت آسفالت که با استانداردهای ایرانی ساخته می شود علاوه بر کاهش هزینه های خرید دستگاه به دلیل مشخصات فنی سازگار با استانداردهای ایرانی موجب کارکرد صحیح آن در کشور شده و عمر دستگاه افزایش می یابد.

از دیگر مزایای بومی سازی ماشین بازیافت آسفالت می توان به قابلیت تولید آسفالت گرم کارخانه ای توسط این دستگاه اشاره کرد زیرا طبق مشخصات فنی این دستگاه و تعبیه سیستم اتوماتیک قیرزنی که تماما توسط مهندسین شرکت آلتون بر روی دستگاه بازیافت آسفالت صورت گرفته است می توان از دستگاه به عنوان کارخانه سیار آسفالت نیز استفاده کرد.

پیشنهاد مقاله: دانستنی های دستگاه ترمیم حرارتی

انواع دستگاه بازیافت آسفالت

این شرکت علاوه بر بومی سازی دستگاه بازیافت آسفالت آن را در ظرفیت های مختلف و آپشن های متفاوتی طراحی و تولید می کند . ظرفیت دستگاه ها به گونه ای است که در هر ساعت می توانند تا ۶ تن را بازیافت و یا تولید کنند.

ظرفیت مخزن ها از 1 تن تا 2 الی 3 تن است که مدت زمان بازیافت آسفالت در آن از 10 الی 20 دقیقه متغییر می باشد.

ثبت سفارش

  • نام محصولتعداد 

اشتراک گذاری

کاربر گرامی اگر از محتوا موجود در این صفحه خوشتان آمده است می توانید توسط دکمه های زیر آن را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فیسبوک
توئیتر
لینکداین
واتساپ
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

جهت ارتباط با آلتون، یکی از شماره های زیر را انتخاب نمائید.